Kompletní služby při návrhu a realizaci interiérů Praha - Zaki Design

Zajistíme vše

OD NÁVRHU PO REALIZACI
CELÉ ZAKÁZKY

VizualizaceVizualizace představuje realitu navrženého interiéru ve 3D prostoru včetně vybraného vybavení, zařizovacích předmětů a dekorací. Z náhledu jsou patrné barevné kombinace, materiály a povrchy (podlahy, malba, materiál nábytku apod.). Vizualizace vychází z půdorysného návrhu dispozice daného prostoru, který zhotovujeme na základě Vámi dodaných podkladů nebo si sami provedeme zaměření místnosti. Vizualizace provádíme pro všechny typy interiérových prostor (kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna, pracovna aj.) stejně tak pro design nábytku. V případě realizace Vašeho interiéru firmou ZAKIdesign je zpracování 3D návrhu zdarma.

Vlastní výroba
a montážSpecializujeme se na zakázkovou výrobu prvotřídního designového nábytku a vybavení do moderních interiérů. Disponujeme vlastním týmem řemeslníků a odborníků, kteří mají mnohaleté zkušenosti v oboru.

Kompletní dodávka zahrnuje zaměření, návrh, cenovou kalkulaci, 3D náhled, vlastní výrobu, odvoz a montáž u zákazníka. Vlastní výrobní postupy a technologie neustále zdokonalujeme a spolupracujeme pouze s ověřenými subdodavateli. Nadstandardní kvalita všech jednotlivých komponentů, vlastní výroba a následná precizní montáž je základem úspěchu naší firmy.

Stavební úpravy,
řemeslaNabízíme Vám komplexní stavební práce a potřebné profese spojené s realizací celé zakázky. Máme vlastní tým spolehlivých pracovníků, zajišťujeme dodávky materiálu a disponujeme vlastní dopravou.

Vedle základní náplně provádění všech stavebních činností od prací bouracích a stavebních jsou součástí dodávek sádrokartonové konstrukce, elektroinstalace, osvětlení, vodoinstalace, dodávka a montáž podlah, výplně stavebních otvorů, povrchové úpravy, malby a terénní úpravy. Při realizaci každé zakázky používáme materiály a výrobky pouze od renomovaných firem. Můžete se spolehnout na individuální přístup a kvalitní provedení každé zakázky, ať už se jedná o pouhou místnost, kancelář, prodejnu nebo kompletní novostavbu či rekonstrukci bytu.

PodlahyPodlaha je základem interiéru a kvality bydlení. Poradíme Vám při výběru vhodného materiálu, typu podlahy či podlahové krytiny. Dodáváme podlahy prověřených značek v široké škále materiálů. V nabídce máme aktuální kolekce moderních i klasických dekorů.

Podlahářské práce zahrnují pokládky lepených a plovoucích podlah, instalaci korkových a masivních dřevěných podlah, pokládání parket, linolea, koberců i speciálních a průmyslových podlah, renovaci dřevěných podlah a v neposlední řadě instalaci venkovních teras a dláždění ostatních venkovních povrchů. Zda si vyberete podlahu jiných dodavatelů nebo dáte na naše doporučení, je na Vás – pokládku podlahy však provedeme vždy kvalitně a se zárukou.

Doplňky a dekoraceJe to právě interiér a účelně zařízený byt, co z neobydleného prostoru dělá váš domov. Avšak ani nejmodernější nábytek přesně podle módních trendů nedokáže vykouzlit ve Vašem bytě útulnou a neopakovatelnou atmosféru jen sám o sobě. To, co dělá z vašeho domova opravdu „váš” domov jsou zejména nejrůznější bytové doplňky a dekorace, jejichž výběr dokáže skutečně pozvednout dojem z interiéru. Bytové doplňky jsou také velice praktickými pomocníky, kteří zvyšují komfort bydlení.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného vybavení od kuchyňských doplňků, nádobí, keramiky po nejrůznější věšáky, police, obrazy, vázy, textilní dekorace a mnoho dalšího…

Osvětlení
a hi-fi technikaPři návrhu osvětlení dbáme na mnoho detailů. Při výběru rozhoduje nejen vzhled svítidla, ale také jestli je jeho osvětlení dostatečné a příjemné. Bereme ohled na jeho bezpečnost a ekonomičnost. Vedle návrhu osvětlení zajistíme také jeho montáž. Pro bezproblémovou instalaci je nutné zajistit stavební připravenost, tzn. porovnat rozměry zápustných nebo atypických svítidel s reálným stavem. V nabídce našich služeb je také provedení kompletní elektroinstalace.

Nedílnou součástí interiéru je celá řada zařízení, jako jsou televize, reproduktory, HiFi soupravy a jiná elektronika. Nabízíme Vám celkový koncept služeb spojených s elektrospotřebiči. Novým trendem jsou reproduktory plně integrované do Vašeho interiéru, které tak nenaruší jeho design. Reproduktory lze vestavět přímo do dřevěných stěn a obkladů či do sádrokartonů, prostor zůstává čistý. TV obrazovky je možné instalovat přímo na stěnu nebo do nábytkových stěn a panelů, nebo pro Vás navrhneme a vyrobíme praktický TV a HiFi stolek včetně jeho umístění v prostoru interiéru.Vzorový ZAKI byt se nachází v podkroví jedné z budov v našem firemním areálu v Praze 10 Uhříněvsi. Je určený pro naše klienty, kteří ho mohou využívat po dobu rekonstrukce, kdy je jejich dům či byt neobyvatelný.


Objevit vzorový byt
Dárkové poukazy

Nabízíme poukazy v hodnotě od 1 500 Kč do 50 000 Kč.
Poukaz lze využít na návrh interiéru vč. vizualizace
nebo na vybavení interiéru.
Dárkové poukazy
Kontakt
+420 777 032 074
info@zakiDesign.cz
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.